LEKARZ PSYCHIATRA
  • Otwock
Otwock, Otwock, Mazowieckie, Polska
LAUDAME
29. 4. 2024

Poszukujemy: Psychiatry do zespołu diagnostycznego w niepublicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej.
Opis stanowiska:
- diagnozowanie dzieci (do lat 10) głównie pod kątem całościowych zaburzeń rozwoju,
- prowadzenie dokumentacji medycznej,
- współpraca z zespołem diagnostycznym (psycholog, logopeda, pedagog, terapeuta integracji sensorycznej) w celu postawienia diagnozy.
Wymagania:
- mile widziana specjalizacja lub w trakcie specjalizacji (psychiatra dziecięcy, również rezydent),
- znajomość obsługi komputera,
- umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
- nastawienie na jakość obsługi pacjenta.
Oferujemy:
- możliwość pracy w prężnie działającej Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Laudame,
- możliwość pełnego skoncentrowania się na leczeniu pacjentów – my zapewniamy organizację obsługi pacjenta,
- przyjazną atmosferę,
- elastyczny grafik pracy i formę zatrudnienia,
- 800 zł brutto za godzinę
Sposób zgłoszenia:
Zapraszamy do współpracy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod adresem e-mail: @ lub o kontakt telefoniczny pod numerem 570122006.

  • Praca Otwock
  • Otwock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523