Lekarz - przeszczep włosów
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
FULLFACE Beauty Clinic
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

Zapraszamy lekarzy z wyższym i średnim wykształceniem medycznym do kliniki medycyny estetycznej FullFace na stanowisko specjalisty (i asystenta) przeszczepu włosów. Oferta dotyczy Warszawy i Krakowa. Zapewniamy 60-dniowe szkolenie. Praca wymaga wytrwałości, zabieg trwa cały dzień. Wysokie wynagrodzenie, komfortowe warunki pracy, wspaniały zespół. Wymagana znajomość języka polskiego conajmniej B1 oraz N PWZ w Polsce .

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • poszukujemy osoby po ukończonych studiach
  • empatia i opiekuńcze podejście do Pacjenta
  • wysoka kultura osobista
  • miłe widziane znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i dynamiczne rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia + premie
  • wspaniały zespół
  • Zapraszamy do przesłania CV (albo informacji o sobie) wraz ze zdjęciem.
  • WhatsApp: +380668659700
  • Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

O nas

Jesteśmy kliniką Medycyny Estetycznej oferującą zabiegi m.in. z zakresu transplantacji włosów, medycyny estetycznej i kosmetologii - FullFace Beauty Clinic.

  • Praca Warszawa
  • Lekarz Warszawa
  • Lekarz weterynarii Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087