Lekarz Proktolog
  • Łódź
Łódź, Łódź, Województwo łódzkie, Polska
DOCTORPRO
20. 9. 2024

Sieć centrów medycznych Doctor Pro częścią grupy On Clinic International oraz On Clinic Ukraina, cenionymi na całym świecie za doskonałą obsługę pacjentów i nowoczesne metody leczenia. Od 1987 roku On Clinic International wspiera zdrowie pacjentów na całym świecie, pomagając już ponad 1,5 miliona osób. Nasza sieć jest światowym liderem w dziedzinach takich jak dermatologia, urologia, proktologia i ginekologia.

W związku z dynamicznym rozwojem i rozszerzeniem działalności, zapraszamy do współpracy lekarza specjalizacji: Proktolog

Zakres obowiązków:

- Przeprowadzanie konsultacji oraz ustalanie planów terapii

- Wykonywanie małoinwazyjnych zabiegów proktologicznych

- Diagnostyka i leczenie chorób proktologicznych, pobieranie materiałów do badań histopatologicznych

- Wykonywanie retroskopii, anoskopii

- Prowadzenie dokumentacji medycznej

- Budowanie długotrwałej relacji z Pacjentem

Oczekujemy:

- Doświadczenia popartego praktyką zawodową

- Umiejętności pracy w zespole

- Profesjonalizmu w kontakcie z pacjentem

- Dobra umiejętność obsługi komputera i różnych form elektronicznej dokumentacji medycznej

Oferujemy:

- Dostęp do najnowszych sprzętów medycznych i wysokiej jakości materiałów medycznych

- Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B, UoP lub UZ

elastyczny grafik pracy

- Przyjazne środowisko pracy

- Współpracę z doświadonym zespołem terapetycznym

-Szybką i profesjonalną obsługę pacjenta

Z chęcią nawiążemy współpracę z lekarzami w trakcie specjalizacji oraz z lekarzami z Ukrainy

  • Praca Łódź
  • Lekarz Łódź
  • Lekarz weterynarii Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838