Lekarz pediatra
  • Białystok
Białystok, Białystok, Województwo podlaskie, Polska
Fractal Concept - Centrum Psychologii i Rozwoju
11. 9. 2024

Jesteśmy renomowaną placówką CZP oraz OŚOPIP dla dzieci i młodzieży. Poszukujemy lekarza pediatry, który dołączy do naszego zespołu w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom z różnorodnymi potrzebami zdrowotnymi. Działamy w ramach NFZ jak i komercyjnie.

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce
  • Profesjonalna opieka nad Pacjentem

Wymagania

  • Tytuł lekarza specjalisty w dziedzinie pediatrii
  • Prawo wykonywania zawodu lekarza
  • Zaangażowanie, indywidualne i empatyczne podejście do Pacjenta

Oferujemy

  • Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenie lub Kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy
  • Pełen grafik pacjentów
  • Dobrze wyposażony gabinet i środowisko pracy
  • Karta Multisport

  • Praca Białystok
  • Lekarz Białystok
  • Lekarz weterynarii Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536