Lekarz orzecznik Zakładu Oddział Kielce
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
ZUS
21. 8. 2024

3348116

Obowiązki

Cel istnienia stanowiska:

Zapewnia wydawanie orzeczeń i opinii lekarskich w sprawach świadczeń oraz kontrolę prawidłowości orzekania o czasowej niezdolności do pracy i wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Zadania:

1. Wydaje orzeczenia i opinie lekarskie w sprawach świadczeń i w sprawach pozaubezpieczeniowych.

2. Wydaje orzeczenia i opinie w sprawach innych niż ustalanie uprawnień do świadczeń z ubezpieczenia społecznego.

3. Kontroluje prawidłowość orzekania o czasowej niezdolności do pracy i wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie: lekarz medycyny z tytułem specjalisty,
  • doświadczenie zawodowe: minimum 4 lata stażu pracy.

Mile widziane:

  • minimum 6 miesięcy pracy związanej z orzecznictwem lekarskim,
  • wykształcenie wyższe medyczne, tytuł specjalisty: choroby wewnętrzne, chirurgia, neurologia, psychiatria, medycyna pracy.

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (MS Word - poziom zaawansowany),
  • orientacja na cel,
  • orientacja na jakość,
  • komunikacja,
  • współpraca,
  • elastyczność,
  • nastawienie na rozwój,
  • orientacja na klienta,
  • rozwiązywanie problemów,
  • radzenie sobie w trudnych sytuacjach.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • skany dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie,, specjalizację, doświadczenie zawodowe, staż pracy oraz aktualne zaświadczenie o prawie wykonywania zawodu.

Dokumenty należy przesłać przez formularz rekrutacyjny (Aplikuj na dole ogłoszenia)

Dodatkowe informacje:

  • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne.
  • proces rekrutacji obejmować będzie: rozmowę kwalifikacyjną;
  • rozpatrywane będą oferty kompletne, dostarczone w wymaganym terminie, zgodne z wymaganiami formalnymi.

Oferujemy

Oferujemy: umowę o pracę

Do składania dokumentów zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

- sprzęt komputerowy,

- sprzęt biurowy.

Warunki wykonywania pracy:

- spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,

- polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,

- wiążą się z bezpośrednim kontaktem z klientem ZUS,

- konieczność poruszania się po całym obiekcie,

- konieczność wykonywania pracy poza biurem,

- konieczność odbywania podróży służbowych,

- budynek 6 kondygnacyjny

- pomieszczenia sanitarne dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych na każdej kondygnacji

- wejście dla osób z niepełnosprawnościami wejściem nr B i wewnętrzną windą

- drzwi nie otwierają się automatycznie

- jest bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Źródło: Zus/Praca

  • Praca Kielce
  • Lekarz Kielce
  • Lekarz weterynarii Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536