Lekarz orzecznik Zakładu
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
ZUS
11. 9. 2024

3348407

Obowiązki

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy

  • Wydawanie orzeczeń i opinii lekarskich w sprawach świadczeń oraz kontrola prawidłowości orzekania o czasowej niezdolności do pracy i wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Wymagania

Wymagania formalne -niezbędne na stanowisku pracy:

  • lekarz medycyny z tytułem specjalisty
  • minimum 4 lata czynnego wykonywania zawodu lekarza

Mile widziane:

  • specjalizacja ( choroby wewnętrzne, chirurgia, neurologia, psychiatria, ortopedia, medycyna rodzinna, medycyna pracy)

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność współpracy z innymi,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych,
  • chęć rozwijania posiadanej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
  • rzetelność, odpowiedzialność, terminowość, komunikatywność, opanowanie,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny z zaznaczeniem komórki organizacyjnej i stanowiska, o jakie kandydat się ubiega,
  • skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i specjalizację (tzn. kopie świadectwa ukończenia szkoły wyższej, itp)
  • skany świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostawania w stosunku pracy oraz aktualne zaświadczenie o prawie wykonywania zawodu.