Lekarz orzecznik Zakładu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ZUS
2. 5. 2024

3345265

Obowiązki

TERMIN SKŁADANIA APLIKACJI MINĄŁ. PROSIMY NIE APLIKOWAĆ.

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Lekarza orzecznika Zakładu należy m.in.:

- wydawanie orzeczeń i opinii lekarskich w sprawach świadczeń i w sprawach poza ubezpieczeniowych,

- wydawanie orzeczeń i opinii w sprawach innych niż ustalanie uprawnień do świadczeń z ubezpieczenia społecznego,

- kontrolowanie prawidłowości orzekania o czasowej niezdolności do pracy i wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Wymagania

Wymagane dokumenty:

- list motywacyjny,

- CV,

- dokumenty potwierdzające wykształcenie i specjalizację, doświadczenie zawodowe, staż pracy,

- aktualne zaświadczenie o prawie wykonywania zawodu.