Lekarz Orzecznik Zakładu
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
ZUS
2. 5. 2024

3346193

Obowiązki

Wydawanie orzeczeń i opinii lekarskich w sprawach świadczeń oraz kontrola prawidłowości orzekania o czasowej niezdolności do pracy i wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Wymagania

Niezbędne:

- lekarz medycyny z tytułem specjalisty

- minimum 4 lat czynnego wykonywania zawodu lekarza

Mile widziane:

- specjalizacja: (choroby wewnętrzne, urologia, chirurgia, neurologia, psychiatria, ortopedia, medycyna rodzinna, medycyna pracy)

Wymagania dodatkowe:

- umiejętność obsługi pakietu MS Office

- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych

- orientacja na cel

- orientacja na jakość

- komunikacja

- orientacja na klienta

- rozwiązywanie problemów

radzenie sobie w trudnych sytuacjach

Wymagane dokumenty:

- CV

- list motywacyjny

- kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i specjalizację, doświadczenie zawodowe, staż pracy

- aktualne zaświadczenie o prawie wykonywania zawodu