Lekarz orzecznik Zakładu
  • Tarnów
Tarnów, Tarnów, małopolskie, Polska
ZUS
2. 5. 2024

3345946

Obowiązki

Wydawanie orzeczeń i opinii lekarskich w sprawach świadczeń oraz kontrola prawidłowości orzekania o czasowej niezdolności do pracy i wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Wymagania

Wymagania formalne:

Niezbędne:

  • lekarz medycyny z tytułem specjalisty
  • minimum 4 lata czynnego wykonywania zawodu lekarza

Wymagania dodatkowe:

  • chęć rozwijania posiadanej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
  • komunikatywność, orientacja na jakość i orientacja na cel
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych
  • umiejętność współpracy w zespole
  • umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny ze wskazaniem adresu e-mail i nr telefonu
  • oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (wzór poniżej w rubryce: Wymagana klauzula)
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i specjalizację, doświadczenie zawodowe, staż pracy oraz aktualne zaświadczenie o prawie wykonywania zawodu i aktualne zaświadczenie okręgowego rzecznika odpowiedzialności zawodowej

Dokumenty należy przesłać za pomocą formularza aplikacyjnego wybierając Aplikuj na dole oferty.

tel. kontaktowy: 14 632 77 59

Oferujemy

Dodatkowe informacje:

  • poszukujemy lekarzy do obsadzenia 2 etatów
  • oferty złożone po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane
  • za datę złożenia aplikacji przyjmuje się: datę wpływu korespondencji do jednostki organizacyjnej - w przypadku dokumentów przesłanych pocztą, datę wpływu aplikacji do systemu - w przypadku dokumentów aplikacyjnych przesłanych elektronicznie
  • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne

Proces rekrutacji obejmować będzie:

  • selekcję dokumentów
  • rozmowę kwalifikacyjną

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę
  • pakiet dopłat z ZFŚS dla pracowników i członków ich rodzin
  • ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach
  • możliwość ustalenia indywidualnego czasu pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, konferencjach, seminariach
  • dodatkowy urlop szkoleniowy
  • punkty edukacyjne za udział w szkoleniach organizowanych przez ZUS

Warunki pracy:

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób; z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

  • sprzęt komputerowy
  • sprzęt biurowy

Warunki wykonywania pracy:

  • budynek 6-piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych
  • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na parterze
  • wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika
  • drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie
  • w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami

Wymagana klauzula:

Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób; fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.

Źródło: Zus/Praca

  • Praca Tarnów
  • Lekarz Tarnów
  • Lekarz weterynarii Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692