Lekarz orzecznik Zakładu
  • Rybnik
Rybnik, Rybnik, śląskie, Polska
ZUS
29. 5. 2024

3346471

Obowiązki

Zakres zadań w ramach funkcji organizacyjnej:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku zapewnia wydawanie orzeczeń i opinii lekarskich w sprawach świadczeń oraz kontrolę prawidłowości orzekania o czasowej niezdolności do pracy i wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

  • lekarz medycyny z tytułem specjalisty
  • minimum 4 lat czynnego wykonywania zawodu lekarza

Mile widziane:

  • specjalizacja (choroby wewnętrzne, chirurgia, neurologia, psychiatria, medycyna pracy)
  • minimum 6 miesięcy pracy związanej z orzecznictwem lekarskim

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość obsługi programów MS Word oraz MS Excel
  • negocjowanie i wywieranie wpływu
  • radzenie sobie w trudnych sytuacjach
  • rozwiązywanie problemów
  • orientacja na cel

Prosimy o następujące dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny
  • skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i specjalizację, doświadczenie zawodowe, staż pracy oraz aktualne zaświadczenie o prawie wykonywania zawodu