Lekarz Ortodonta - Centrum Stomatologii S-Dent Łódź
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Centrum Stomatologii Medicover
1. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zaprszamy do współpracy lekarzy ortodontów z doświadczeniem leczenia aparatami stałymi i ruchomymi. Mile widziane, jeśli również leczysz nakładkowo lub chcesz się w tym rozwinąć - wesprzemy Cię w certyfikacji Invisalign.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w samodzielnym leczeniu pacjentów ortodontycznych,
  • mile widziana specjalizacja, curriculum ortodontyczne lub potwierdzone sukcesami doświadczenie w leczeniu ortodontycznym,
  • doświadczenie pracy w cyfrowym środowisku,
  • umiejętność pracy w interdycyplinarnym zespole, pracującym na planach leczenia,
  • aktywne prawo wykonywania zawodu.

OFERUJEMY:
  • nowoczesny sprzęt (m.in. nowy skaner iTero, tomograf CBCT NewTom Giano HR),
  • możliwość pracy na własnych, ulubionych materiałach,
  • możliwość pracy z jedną, stałą asystentką ortodontyczną,
  • interdycyplinarny zespół, współpracę i wymianę doświadczeń w codziennej współpracy i dofinansowywanych szkoleniach,
  • pełen grafik pacjentów! (obecnie nasi pacjenci czekają ponad 3msc),
  • atrakcyjne i konkurencyjne warunki współpracy,

Kliknij w pomarańczowy przycisk Aplikuj lub zadzwoń i porozmawiajmy już teraz!

  • Praca Łódź
  • Lekarz Łódź
  • Lekarz weterynarii Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523