Lekarz Onkolog
  • Piła
Piła, Piła, wielkopolskie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu nowoczesnego szpitala, który oferuje innowacyjne podejście do leczenia onkologicznego.

Rekrutujemy dla nowoczesnego szpitala znajdującego się w Pile, jednego z liderów sektora medycznego w Polsce. Placówka świadczy usługi w zakresie leczenia szpitalnego, konsultacji specjalistycznych, opieki ambulatoryjnej, a także diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej. To miejsce, które stawia na rozwój pracowników i wysoką jakość świadczonych usług, oferując nowoczesne technologie oraz wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego.

Obowiązki:

  • Praca na oddziale onkologii i chemioterapii
  • Zespołowa współpraca z pozostałymi lekarzami (docelowo 5 lekarzy w zespole)
  • Zapewnienie diagnostyki oraz leczenia chorób nowotworowych, w tym chemioterapii, immunoterapii i terapii molekularnych
  • Opieka nad pacjentami, którzy trafiają głównie z poradni onkologicznej
  • Możliwość współpracy w ramach badań klinicznych

Wymagania:

  • Specjalizacja lub bycie w trakcie specjalizacji z onkologii klinicznej
  • Prawo do wykonywania zawodu
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność, aby współpracować w gronie specjalistów
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność w codziennej pracy z pacjentami

Benefity:

  • Indywidualnie dopasowana forma umowy oraz elastyczne warunki współpracy
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach na oddziale lub w poradni
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów, które umożliwiają ciągły rozwój zawodowy
  • Karty sportowe oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Doskonała atmosfera pracy w gronie wysoko wykwalifikowanego zespołu lekarzy i pielęgniarek
  • Wsparcie administracyjne i pomoc ze strony zespołu sekretarek medycznych
  • Nowoczesne zaplecze diagnostyczne, własna apteka szpitalna przygotowująca chemioterapię

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Piła
  • Piła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251