Lekarz Nefrolog/Internista w Zespole DaVita Strzelno
  • Strzelno, mogileński, kujawsko-pomorskie
Strzelno
DaVita
16. 7. 2024

Nie jesteśmy po prostu firmą. Jesteśmy społecznością, która troszczy się

o swoich pacjentów i siebie nawzajem najlepiej jak potrafi. W DaVita naprawdę nam na sobie zależy. Koleżeńskość, nierzadko przyjaźń, adekwatne wsparcie, to coś, co każdy otrzymuje tu każdego dnia. Obecnie poszukujemy kandydatki/ kandydata, do naszego zespołu dializacyjnego na stanowisko:

Lekarz Nefrolog/ Internista

Zakres obowiązków:

• ścisła współpraca z ordynatorem i pielęgniarką oddziałową, by zapewnić sprawne funkcjonowanie stacji dializ,

• zapewnianie wysokiego poziomu opieki lekarskiej naszym pacjentom,

• udział we wdrażaniu polityk i procedur oraz realizacji standardów DaVita.

Nasze oczekiwania:

• specjalizacja w zakresie nefrologii lub chorób wewnętrznych,

• aktualne prawo wykonywania zawodu,

• umiejętności obsługi komputera.

Powody dla których warto z nami pracować:

• posiadamy unikatową kulturę organizacyjną wyrażoną słowami „najpierw społeczność, potem firma",

• proponujemy formę zatrudnienia wg indywidualnych ustaleń,

• możliwość nabierania wielu cennych doświadczeń zawodowych

w wymagającej branży medycznej,

• programy EAP oraz inne wspierające dobrostan naszych koleżanek

i kolegów,

• uznanie i satysfakcja z wykonywanej pracy.

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych w niniejszym procesie rekrutacyjnym jest DaVita sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Legnicka 48 bud. F, 54-202 Wrocław (Pracodawca). Dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko w nim wskazane. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym Twoich praw jako podmiotu danych, znajdziesz na stronie davita.pl w zakładce Klauzule informacyjne.

Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, proszę o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DaVita sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

  • Praca Strzelno
  • Strzelno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941