Lekarz Medycyny Rodzinnej
  • Wrocław, dolnośląskie
Wrocław
Penta Hospitals Polska/ EMC Instytut Medyczny S.A.
14. 7. 2024

Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:​ Lekarz Medycyny Rodzinnej​ do jednej z naszych nowych placówek – Przychodni EuroMediCare we Wrocławiu przy ul. Krzywoustego 290.​

Opis stanowiska:

  • praca w Przychodni POZ
  • świadczenie podstawowej opieki zdrowotnej Pacjentom w ramach wizyt ambulatoryjnych,
  • diagnozowanie i leczenie Pacjentów zgodnie z obowiązującymi standardami medycznymi,
  • realizowanie programów profilaktycznych i edukacyjnych,
  • wykonywanie badań diagnostycznych i zlecenie odpowiednich badań laboratoryjnych,
  • informowanie Pacjentów o wynikach badań oraz planie leczenia,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej Pacjentów zgodnie z przepisami prawa,
  • współpraca z innymi specjalistami i personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej,
  • przestrzeganie zasad etyki zawodowej i dbanie o wysoki standard opieki medycznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe medyczne,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • specjalizacja w dziedzinie medycyny rodzinnej,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, w tym opiece nad dziećmi, będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności interpersonalne i empatia połączone z wysoką kulturą osobistą,
  • wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielenia świadczeń medycznych,
  • znajomość obsługi komputera (MS Office) i urządzeń biurowych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia,
  • czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji lekarza,
  • pracę w zespole profesjonalistów ukierunkowanych na efektywną i profesjonalną pomoc Pacjentom,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego w oparciu o profesjonalne szkolenia, kursy i konferencje.

Aplikuj:OFERTY PRACY EuroMediCare

  • Praca Wrocław
  • Lekarz Wrocław
  • Lekarz weterynarii Wrocław
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584