Lekarz Internista
  • Slupsk
Słupsk, Slupsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. JANUSZA KORCZAKA W SŁUPSKU sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Słupsk

Twój zakres obowiązków

  • Świadczenie usług zdrowotnych na rzecz pacjentów Oddziału Chorób Wewnętrznych, Chorób Płuc w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.

Nasze wymagania

  • Specjalizacja z chorób wewnętrznych
  • Prawo wykonywania zawodu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • dowolną formę zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Szpital mieści się w wybudowanym specjalnie dla jego potrzeb nowym kompleksie, który został wyposażony w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i specjalistyczny. Dysponuje m.in. nowoczesnymi pracowniami diagnostyki obrazowej, rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Na powierzchni ponad 50 tysięcy metrów kwadratowych działa obecnie 30 oddziałów, 34 poradnie i 13 pracowni diagnostycznych.

  • Praca Słupsk
  • Lekarz Słupsk
  • Lekarz weterynarii Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087