Lekarz internista
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
Przyjazny Szpital w Połczynie Zdroju Sp. z o.o.
25. 8. 2024

Przyjazny Szpital w Połczynie-Zdroju poszukuje internistów!Jeśli jesteś lekarzem internistą i szukasz nowego miejsca pracy, zapraszamy do naszego zespołu. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe oraz dostęp do nowoczesnej bazy diagnostycznej, która ułatwi Ci codzienną pracę i pozwoli na skuteczną opiekę nad pacjentami.Dołącz do nas i pracuj w przyjaznym, profesjonalnym środowisku, gdzie Twoje zaangażowanie zostanie docenione!

Obowiązki

  • Opieka nad chorym internistycznym w Oddziale chorób wewnętrznych
  • Konsultacje internistyczne w innych oddziałach i Izbie Przyjęć

Wymagania

  • Prawo wykonywania zawodu lekarza
  • Specjalizacja z zakresu chorób wewnętrznych

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Dostęp do nowoczesnej bazy diagnostycznej, która ułatwi codzienną pracę i pozwoli na skuteczną opiekę nad pacjentami

  • Praca Bielsko-Biała
  • Lekarz Bielsko-Biała
  • Lekarz weterynarii Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544