Lekarz Internista
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Województwo kujawsko-pomorskie, Polska
Bart Med Sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

opis stanowiska:

-       Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia

-       Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych

Wymagania:

-       Posiadanie  specjalizacji - interna

-       Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą

-       Prawo wykonywania zawodu

-       Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych

-       Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu,

Oferujemy:

-       Stabilne warunki zatrudnienia

-       elastyczne godziny pracy

-       Ciekawą i samodzielną pracę w zespole

-       Duże możliwości rozwoju zawodowego

-       Forma zatrudnienia i warunki płacy do uzgodnienia.

Zainteresowanych prosimy o kontakt

-       pod numerem telefonu +48 531 650 942

-       pod adresem e-mail: kontakt@cmbartmed.pl

  • Praca Bydgoszcz
  • Lekarz Bydgoszcz
  • Lekarz weterynarii Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567