Lekarz Hospicjum Domowego dla Dzieci (pediatra, neonatolog, chirurg dziecięcy, opieka paliatywna, anestezjolog lub pokrewne)
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
FUNDACJA ŚLĄSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo

w związku z rozwojem swojej działalności zatrudni

Lekarza – o specjalności jednej z wymienionych: pediatra, neonatolog, chirurg dziecięcy, opieka paliatywna, anestezjolog lub pokrewne

Szukamy osoby z doświadczeniem w pracy opiece medycznej, szczególnie z kontakcie z nieuleczalnymi pacjentami - dziećmi, z dużym pierwiastkiem empatii i zaangażowania. Osób, które będą chciały razem z nami pomagać dzieciom, dla których choroba jest istotą tlącego się życia.

Obowiązki

  • wykonywanie wizyt lekarskich w domu pacjenta zgodnie z harmonogramem wynikającym z kontraktu z NFZ
  • podjęcie dyżurów pod telefonem
  • przygotowanie chorego i jego rodziny do samoopieki i samopielęgnacji we współpracy z zespołem pielęgniarskim
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej w systemie M-Medica
  • nadzór i współpraca z opiekunami medycznymi w opiece nad dziećmi niepełnosprawnymi podopiecznymi
  • pomoc i porady wspomagające zespół medyczny w opiece nad pacjentami hospicjum domowego

Wymagania:

  • wykształcenie: lekarz z aktualnym prawem wykonywania zawodu – specjalizacja: pediatra, neonatolog, chirurg dziecięcy, opieka paliatywna, anestezjolog lub pokrewne
  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy
  • dobrze widziane doświadczenie w pracy z dziećmi

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - forma zatrudnienia adekwatna do wymagań kandydata (praca stała lub dodatkowa)
  • ciepłą atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku, w przyjemnym zespole

  • Praca Tychy
  • Lekarz Tychy
  • Aktor dziecięcy Tychy
  • Lekarz weterynarii Tychy
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584