Lekarz Dentysta - Warszawa enel-med stomatologia
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
enel-med stomatologia
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zapraszamy do współpracy lekarzy zajmujących się:

  • stomatologią zachowawczą z endodoncją,
  • pedodoncją,
  • chirurgią-implantologią,
  • ortodoncją,
  • protetyką,
  • periodontologią.

WYMAGANIA:
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy z pacjentem,
  • umiejętność pracy w zespole interdycyplinarnym, tworzącym plany leczenia,
  • aktywne prawo wykonywania zawodu bez konieczności nadzoru,
  • mile widziana specjalizacja.

OFERUJEMY:
  • nowoczesny sprzęt (m.in. mikroskop ZEISS, skaner wewnątrzustny),
  • stały zespół asysty i higieny do pracy w standarzie na 4 ręce,
  • pracownię RTG w oddziale,
  • bezpłatny parking,
  • wsparcie administracyjne,
  • narzędzia do promocji Twojego nazwiska,
  • pakiet benefitów,
  • wynagrodzenie w oparciu o %,

Zainteresowany? Zainteresowana? Zadzwoń lub zostaw aplikację/SMS, a oddzwonię do Ciebie.

Cezary Grzebalski

Menedźer ds. rekrutacji medycznych stomatologii

  • Praca Warszawa
  • Lekarz Warszawa
  • Lekarz weterynarii Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584