Lekarz - członek komisji lekarskiej
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
ZUS
2. 5. 2024

3345480

Obowiązki

Cel stanowiska:

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku wydaje orzeczenia i opinie lekarskie w sprawach świadczeń.

Wymagania

Wymagania formalne:

Niezbędne:

lekarz medycyny z tytułem specjalisty

minimum 4 lata czynnego wykonywania zawodu lekarza

Mile widziane:

minimum 5 lat doświadczenia w orzecznictwie lekarskim

specjalizacja (choroby wewnętrzne, chirurgia, neurologia, psychiatria, ortopedia, medycyna rodzinna, medycyna pracy)

Wymagania dodatkowe:

umiejętność obsługi pakietu MS Office

chęć rozwijania własnej wiedzy i podnoszenie kwalifikacji

umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych

komunikacja

umiejętność podejmowania decyzji