Lekarz Chorób Wewnętrznych
  • Racibórz
Racibórz, Racibórz, śląskie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
6. 5. 2024

e-work HR Company Poland aktualnie prowadzi rekrutację dla jednego ze szpitala w Wodzisławiu Śląskim. Zapraszamy do podjęcia współpracy w Oddziale Chorób Wewnętrznychlekarzy specjalistów w dziedzinie interny,lekarzy w trakcie specjalizacji w dziedzinie interny,

Obowiązki

  • kwalifikowanie chorych do przyjęcia na oddział
  • leczenie, diagnostyka pacjentów oddziału ch. wewnętrznych
  • prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe medyczne
  • czynne prawo wykonywania zawodu

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze w dowolnej formie współpracy

Kontakt:
Agnieszka Manaches
tel 531 634 783

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Racibórz
  • Racibórz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293