Lekarz Chorób Wewnętrznych
  • Żory
Żory, Żory, śląskie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
8. 9. 2024

Firma e-work HR Company Poland to agencja z 23-letnim doświadczeniem, która w ramach e-work Medical ? działa również w obszarze sektora medycznego, gdzie łączymy najlepszych specjalistów z odpowiednimi placówkami. Aktualnie prowadzimy rekrutację dla jednego ze szpitala w Wodzisławiu Śląskim. Poszukujemy lekarzy specjalistów w dziedzinie internistycznej oraz lekarzy w trakcie specjalizacji.

Obowiązki

  • Kwalifikowanie chorych do przyjęcia na oddział
  • Leczenie, diagnostyka pacjentów oddziału ch. wewnętrznych
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania

  • Posiadanie dyplomu ukończenia studiów medycznych oraz licencji lekarza.
  • Doświadczenie w pracy jako lekarz internista na oddziale szpitalnym.
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i leczenia pacjentów.
  • Znajomość najnowszych metod i technik medycznych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze w dowolnej formie współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Praca Żory
  • Żory - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567