Lekarz
  • Bielsko-Biała
Lekarz
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Beskidzkie Centrum Medyczne sp z o. o.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie konsultacji w ramach opieki specjalistycznej
  • diagnostyka i leczenie chorób w ramach specjalizacji,
  • interpretacja wyników badań diagnostycznych,
  • wdrażanie i monitorowanie planów leczenia pacjentów,

WYMAGANIA:

  • dyplom ukończenia studiów medycznych oraz aktualne prawo wykonywania zawodu
  • specjalizacja w odpowiedniej dziedzinie lub w trakcie specjalizacji
  • umiejętność interpretacji badań diagnostycznych,
  • zaangażowanie w podnoszenie kwalifikacji zawodowych i aktualizowanie wiedzy medycznej.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej placówce medycznej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • możliwość dostosowania godzin pracy do potrzeb lekarza

  • Praca Bielsko-Biała
  • Lekarz Bielsko-Biała
  • Lekarz weterynarii Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648