Lekarz
  • Wodzisław Śląski
Lekarz
Wodzisław Śląski, Wodzisław Śląski, śląskie, Polska
Fresenius
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • opieka lekarska nad pacjentami stacji dializ.

Oferujemy:

  • gwarancję stabilności warunków wynagrodzenia i zatrudnienia,
  • formę zatrudnienia wg preferencji: umowę o pracę, kontrakt, zlecenie,
  • pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Oczekujemy:

  • wykształcenia medycznego (specjalista chorób wewnętrznych II st./ nefrolog/ w trakcie specjalizacji z nefrologii).

Warto z nami pracować, gdyż:

  • troszczymy się o bezpieczeństwo Twojej pracy,
  • mamy ważną misję do spełnienia wobec naszych pacjentów,
  • pracujemy na własnym, nowoczesnym sprzęcie, by dbać o zdrowie i życie,
  • mamy wiedzę i doświadczenie, by się nimi dzielić.

  • Praca Wodzisław Śląski
  • Wodzisław Śląski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714