Legal Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
31. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1186311

Dla naszego Klienta będącego jedną z największych firm oferujących rozwiązania w obszarze benefitów pracowniczych i płatności mobilnych poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Legal Managera:
Twój zakres obowiązków

  • Realizacja i koordynacja projektów prawnych (szczególnie dotyczących e-pieniądza, rozwiązań płatniczych)
  • Tworzenie i implementację nowych strategii prawnych firmy zgodnie z celami biznesowymi firmy
  • Przygotowywanie nowych polityk prawnych oraz aktualizacja już istniejących we współpracy z innymi jednostkami organizacyjnymi firmy , gwarantujących zgodność działalności firmy z prawem.
  • Ocenę ryzyka prawno-biznesowego związanego z prowadzonymi projektami, podejmowanie odpowiednich działań prewencyjnych oraz.
  • Doradztwo w zakresie umów i transakcji na skalę globalną i lokalną,
  • Zarządzanie 3-osobowym zespołem specjalistów w obszarze prawa i compliance,
  • Współtworzenie procesu wsparcia prawnego w firmie,
  • Przygotowywanie wzorców umów, regulaminów, instrukcji, materiałów reklamowych związanych ze sprzedażą produktów firmy,
  • Współpraca i zarządzanie relacjami z zewnętrznymi kancelariami prawnymi i podatkowymi;
  • Zarządzanie postępowaniami administracyjnymi i sądowymi firmy.
  • Mile widziana wiedza w zakresie opiniowania umów w tym pod kątem podatkowym, udział w negocjacjach z partnerami biznesowymi i klientami Spółki,

Wymagania Pracodawcy:
  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym zdobyte w wewnętrznym dziale prawnym.
  • bardzo dobra znajomość i przepisów z zakresu funkcjonowania instrumentów płatniczych (ustawa o usługach płatniczych, dyrektywa PSD2, AML/CFT itp.)
  • umiejętność konstruowania i opiniowania umów w obszarze działalności spółki oraz umiejętność poszukiwania rozwiązań.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym terminologii prawniczej, pozwalająca na swobodną komunikację i tworzenie dokumentów,
  • dobra znajomość prawa cywilnego gospodarczego i handlowego
  • znajomość prawa podatkowego będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy oraz
    umiejętność podejmowania niezależnych, kluczowych decyzji, a także zdolność do zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie.
  • Doświadczenie w usprawnianiu procesów, wdrażaniu optymalizacji i tworzeniu nowych usprawnień,
  • Doskonałe umiejętności przywódcze, zdolność do efektywnego zarządzania zespołem prawnym oraz motywowania go do osiągania celów,
  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne, umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych oraz zdolność do prowadzenia skutecznych negocjacji.

Pracodawca oferuje:

  • Dużą samodzielność i realny wpływ w swoim obszarze
  • Pracę w międzynarodowych i ciekawych projektach
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu w umowę B2B w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Profesjonalne szkolenia, dzięki którym wzmocnisz swoje mocne strony

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678