Lean Manager - rekrutacja online
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
HRK S.A.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Lean Manager.

Lean ManagerMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Wdrożenie systemu Lean Management dla całej organizacji,
  • Analiza i optymalizacja procesów produkcyjnych w celu zwiększenia wydajności oraz redukcji przestojów i strat, w oparciu o narzędzia Lean Manufacturing,
  • Analiza przyczyn powstawania strat wydajności, identyfikacja tzw. „wąskich gardeł” w obszarze produkcji,
  • Zarządzanie realizacją celów strategicznych dotyczących LEAN, opracowywanie i efektywne wdrażanie metod ich realizacji,
  • Inicjowanie projektów optymalizacyjnych oraz dobór zespołów projektowych,
  • Koordynacja projektów doskonalenia, w tym zarządzanie zespołami projektowymi,
  • Promowanie idei ciągłego doskonalenia w organizacji i budowanie kultury Lean,
  • Zapewnienie szkoleń pracowników w zakresie narzędzi i technik ciągłego doskonalenia (Lean Manufacturing).

Wymagania:

  • Doświadczenie we wdrożeniu dla całej organizacji jednego z systemów Lean - warunek konieczny,
  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze Ciągłej Poprawy w firmie produkcyjnej,
  • Wykształcenie wyższe preferowane zarzadzanie produkcją, inżynieria produkcji,
  • Znajomość technik i narzędzi Lean Manufacturing (5S, TPM, Poka Yoke, Kaizen, SMED), Continuous Improvement,
  • Umiejętność efektywnego, praktycznego wdrażania narzędzi Lean w firmie produkcyjnej,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność pracy z zespołami na różnych szczeblach organizacyjnych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność przekazywania wiedzy.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Realny wpływ na rozwój organizacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet dodatkowych benefitów.

  • Praca Poznań
  • Manager Poznań
  • Account manager Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Business Development Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584