Łatwa praca od zaraz! Przedłużanie umów obecnym klientom! w CCIG Group Sp. z o.o.
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
CCIG Group Sp. z o.o.
3. 6. 2024
Nie podano

Lubisz uczyć się nowych rzeczy i chcesz poprawić swoje umiejętności interpersonalne? Masz inne zajęcia, ale Twój plan pozwala Ci na podjęcie dodatkowej pracy? Świetnie trafiłeś/aś!

Poszukujemy entuzjastycznych uczniów i studentów do pracy w centrum Łodzi. Dołącz do naszego zespołu i zdobywaj cenne doświadczenie w dynamicznym środowisku!

Twoje zadania:

  • Telefoniczna obsługa Klientów,
  • Doradzanie w zakresie zakupu usług i pakietów,
  • Sprzedaż i negocjowanie warunków,
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

Nasze oczekiwania:

  • Dyspozycyjność do uczestniczenia w pakiecie wdrożeniowym,
  • Gotowość do pracy minimum 25 godzin tygodniowo (po wdrożeniu grafik jest elastyczny),
  • Dobra dykcja i komunikatywność,
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki i chęć nauki.

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie w wysokości 27,70 zł za godzinę,
  • System premiowy za osiągnięcia,
  • Elastyczny grafik, który umożliwia połączenie pracy z nauką i innymi zajęciami,
  • Owocowe czwartki dla pracowników,
  • Pracę w młodym, zgranym zespole i przyjaznej atmosferze.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zdobywasz cenne doświadczenie zawodowe,
  • Rozwijasz swoje umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Pracujesz w komfortowych warunkach w centrum Łodzi,
  • Masz możliwość dalszego rozwoju i awansu w strukturach firmy.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, wyślij swoje CV już teraz i czekaj na kontakt od naszego zespołu HR! Czekamy na Ciebie!

  • Praca Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    93 805
    16 417