Laravel PHP Developer
  • Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, mazowieckie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
17. 9. 2024
11000 - 18000 PLN

Nasz Klient to pasjonaci frameworka Laravel i od 2017 r. budują soft, dzięki któremu ich firma rozwija się bardzo dynamicznie.
Firma pozwala ludziom znaleźć pomoc w różnych sytuacjach. Specjalizują się w pomocy prawnej w zakresie finansów / odszkodowań.
Głównym ich celem jest szybki rozwój poprzez automatyzację procesów oraz wdrażanie automatyki prawnej. Mówiąc w skrócie - stawiają przede wszystkim na IT.
Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta Back-end/ Full-stack Developera na poziomie Mid, ale jeśli masz trochę mniej lub więcej doświadczenia, a chcesz nas lepiej poznać - zgłoś się.
Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o tym jak prowadzą projekt, jaki mają stack technologiczny i co będziesz robił, to zapraszamy Cię do kontaktu.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość frameworka Laravel (w najnowszej wersji)
  • Bardzo dobra znajomość PHP i wzorców projektowych
  • Bardzo dobra znajomość OOP
  • Dobra znajomość technologii bazodanowych (w szczególności MySQL)
  • Doświadczenie w korzystaniu z technologii Docker
  • Znajomość systemów kontroli wersji GIT
  • Znajomość środowiska unixowego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwości rozwoju
  • Długofalową współpracę
  • Karta sportowa
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program poleceń pracowniczych
  • Loftowe biuro w Centrum Ostrowa Wielkopolskiego
  • Pracę hybrydową (2 dni zdalnie)

Obowiązki:

  • Analiza techniczna zadań
  • Projektowanie architektury baz danych, współtworzenie procesów CI/CD
  • Bieżący rozwój istniejących stron i aplikacji webowych; w szczególności: automatyzacja procesów sprzedażowych
  • Automatyzacja procesów prawnych
  • Automatyzacja działań marketingowych, współtworzenie stron internetowych
  • Code refactoring
  • Code review
  • Pisanie testów jednostkowych / integracyjnych

  • Praca Ostrów Wielkopolski
  • Ostrów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584