Laminiarz z j.niemieckim ok.Drezna
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
STERNJOB SP. Z O.O.
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie materiałów do obróbki
  • Cięcie za pomocą maszyn sterowanych numerycznie (prefabrykacja)
  • Produkcja komponentów z tkanin z włókien syntetycznych (produkcja laminatów)
  • Doświadczenie w laminowaniu na sucho i mokro
  • Załadunek, podawanie i jazda w piecach do utwardzania (autoklaw)
  • Oddzielanie komponentów od form (demoulding)
  • Obróbka komponentów poprzez np. szlifowanie, piłowanie i napełnianie (mechanika)
  • Łączenie komponentów lub dodawanie załączników do komponentów (montaż)

WYMAGANIA:
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym A2+
  • Prawo jazdy i samochód
  • Doświadczenie zawodowe

OFERUJEMY:
  • Niemiecką umowę o pracę,
  • Pełny pakiet świadczeń socjalnych,
  • Wynagrodzenie od 2400€ Netto miesięcznie ( wyliczone na 1 klasie podatkowej przy 168h w msc)
  • Możliwość wyrabiania nadgodzin płatnych dodatkowo 25%
  • Dodatek do zmian nocnych +25%
  • BRAK ZEITKONTA ! Nadgodziny wypłacane z bieżącą wypłatą
  • Zagwarantowane na umowie 168h w miesiący
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Premię po 3 miesiącach, 6 miesiącach i 12 miesiącach pracy
  • Stałe zatrudnienie
  • Możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek
  • Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim.

Pracodawca zapewnia zakwaterowanie - pokój jednoosobowy płatny +/- 450€ miesięcznie

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

120 448
20 659