LAMINATOR Z DOŚWIADCZENIEM W ZAWODZIE
  • Goleszów
Goleszów, Goleszów, Śląskie, Polska
Southern Spars Europe Sp. z o.o.
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Przykładowe obowiązki na stanowisku pracownik produkcji:

  • aplikowanie żywic i warstw laminacyjnych na odpowiednie obszary za pomocą wałków, pędzli lub innych narzędzi, z zachowaniem odpowiednich parametrów i technik,
  • szlifowanie, układanie powłok,
  • przygotowywanie materiałów laminacyjnych, m.in. takich jak żywice, włókna węglowe, tkaniny laminacyjne, materiały eksploatacyjne zgodnie z wymaganiami procesu produkcyjnego,
  • przygotowywanie powierzchni pod laminację poprzez czyszczenie, szlifowanie, usuwanie zanieczyszczeń, odtłuszczanie itp.,
  • utrzymywanie odpowiedniego ciśnienia i temperatury w komorach próżniowych podczas procesu laminacji;
  • obsługa i konserwacja maszyn i urządzeń laminacyjnych, klimatyzatorów, pieców, w celu zapewnienia ich prawidłowego działania,
  • pobieranie produktów, surowców i zapasów z magazynu oraz przygotowanie materiałów do układania w formach (cięcie tkanin, układanie tkanin w formach),
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz porządkowanie miejsca pracy po zakończeniu pracy
  • współpraca z zespołem ds. jakości w zakresie jakości, wykorzystywanych do produkcji dokumentów oraz terminowości wykonywanej pracy,
  • zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości związanych z pracą, wyposażeniem, warunkami BHP przełożonemu.

WYMAGANIA:

- doświadczenie w laminowaniu na sucho i na mokro

- zaangażowanie w pracy

- punktualności

- przestrzegania zasad BHP

OFERUJEMY:

Gwarantujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i na pełny etat,

- możliwość awansu,

- prywatne ubezpieczenie medyczne,

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

- praca w międzynarodowym środowisku,

- spotkania integracyjne,

- przyuczenie do każdego ze stanowisk pracy,

- przyjazne warunki pracy.

  • Praca Goleszów
  • Goleszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714