Laminater – formierz! Szukamy osób zainteresowanych stałym zatrudnieniem!
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Produkcja kompozytów do budowy statków powietrznych
  • Układanie tkanin, mat oraz materiałów dodatkowych w foremnikach

WYMAGANIA:
  • Dokładność i staranność przy wykonywanej pracy
  • Cierpliwość i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole
  • Znajomość aparatury pomiarowej (suwmiarka, grubościomierz)

OFERUJEMY:
  • Stałe zatrudnienie bezpośrednio w firmie – pierwsza umowa na 3-miesięczny okres próbny, następnie na czas nieokreślony
  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenia miesięczne
  • Dostęp do rozbudowanego pakietu benefitów w skłąd którego wchodzą m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa
  • Komfortowe warunki zatrudnienia w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z możliwością rozwoju - dla osób w każdym wieku!
  • Dużą przestrzeń parkingowa dla zmotoryzowanych pracowników
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392