Lakiernik wagonów kolejowych
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
5. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • malowanie elementów metodą AIRLESS, z wykorzystaniem pompy lakierniczej firmy GRACO oraz pistoletów lakierniczych firm Kremlin Xcite i B90,
  • naprawa powłok lakierniczych z wykorzystaniem pistoletów pneumatycznych (kubkowych).

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w malowaniu z pompy,
  • znajomość rysunku technicznego.

To oferujemy

  • atrakcyjną stawkę godzinową 40 zł brutto, wzrastającą do 42 zł brutto od 2 miesiąca,
  • extra premię za polecenie znajomego do pracy w SGP,
  • umowę zlecenie z pełnym oskładkowaniem do ZUS-u,
  • pracę w systemie 3-zmianowym,
  • możliwość wypracowania nadgodzin,
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • codzienne wsparcie przełożonych i współpracowników,
  • stałą współpracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Chorzów
  • Lakiernik Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072