Lakiernik samochodowy/przemysłowy, DE,
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
DWL Job Sp. z o.o.
30. 3. 2024

Lakiernik samochodowy/przemysłowy, Niemcy, 14 e netto/h + darmowa kwatera

Obowiązki

  • renowacja powierzchni
  • przygotowanie powierzchni do malowania
  • lakierowanie powierzchni
  • osuszanie oraz utrwalanie powierzchni lakierowanych

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dbałość o szczegóły
  • precyzja w wykonywaniu prac

Oferujemy

  • Poszukujemy lakierników przemysłowych/samochodowych dla naszego stałego kontrahenta w Aachen. Jest to firma zajmująca się renowacją oraz produkcją pociągów.
  • Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu 668416950

  • Praca Wrocław
  • Rzeczoznawca samochodowy Wrocław
  • Lakiernik Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228