Lakiernik samochodowy - praca w Niemczech - okol. Würzburga
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
German Work sp. z o.o.
24. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sprawdzanie, ocena i przygotowanie podłoży do lakierowania
  • Mieszanie kolorów i odcieni, przygotowywanie farb
  • Malowanie pojazdów od A do Z, tj. od przygotowania do wykończenia
  • prace mechaniczne - demontaż / montaż częśći, przekładki elementów drobnych (kratki, emblematy, uchwyty, etc). z części starych na nowe po lakierowaniu.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wymagane prawo jazdy kat. B i własny środek transportu

OFERUJEMY:

- umowa o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony

- wynagrodzenie ok. 3100 EUR miesięcznie netto z etatu (168h)

- zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

- 1000 EUR premii rocznej na jasnych zasadach

- jednorazowe dofinansowanie kosztu dojazdu do Niemiec

- opieka koordynatora 24/7

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

76 147
15 080