Lakiernik samochodowy
  • Niemcy
Niemcy, okolice Berlina, Magdeburga, Munster, 0, Niemcy
PolProtec Polska Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Jesteśmy wiodącą firmą w branży lakiernictwa, blacharstwa i mechaniki samochodowej, z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku niemieckim. Nasza firma obsługuje szeroką bazę wieloletnich kontrahentów, dostarczając precyzyjne usługi na najwyższym poziomie.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie elementów karoserii do lakierowania.
  • Szpachlowanie, szlifowanie, podkład.
  • Lakierowanie elementów przy użyciu nowoczesnych technik natryskowych (głównie lakiery wodne).
  • Polerowanie powierzchni.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku lakiernika samochodowego.
  • Znajomość obsługi narzędzi i sprzętu lakierniczego.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz skrupulatność.
  • Nie wymagana znajomość języka niemieckiego ani prawo jazdy.

Oferujemy:

Atrakcyjne Zarobki:

  • Wynagrodzenie 20 euro brutto za godzinę.
  • Dodatki finansowe, w tym płatny urlop dodatkowy (minimum 164 euro miesięcznie na rękę).
  • Program premiowy: Atrakcyjne dodatki finansowe dla wyjątkowo zaangażowanych pracowników.
  • Możliwe miesięczne zaliczki.

Komfortowe warunki pracy:

  • Darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych – bez potrąceń z pensji.
  • Nowe ubranie robocze.
  • Całodobowa opieka polskich koordynatorów na kontrakcie

Wsparcie dla rodzin:

  • Dodatek na dzieci (Kindergeld).
  • Stabilne zatrudnienie – wielu naszych pracowników jest z nami od lat.

Bezpośrednia umowa o pracę:

  • Praca bez pośredników – podpisujesz umowę bezpośrednio z nami.
  • Darmowe tłumaczenia dokumentów.

Ubezpieczenie i opieka socjalna:

  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne i socjalne.
  • Opcjonalne ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich rodzin.
  • Pomoc w relokacji oraz załatwianiu formalności w Niemczech

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Lakiernik Niemcy

  • 114 123
    20 838