Lakiernik samochodowy
  • Lubrza, świebodziński, lubuskie
Lubrza
Motivated sp. z o.o
9. 8. 2024
6500 - 7500 zł brutto

Motivated jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także pracowników liniowych. Swoimi działaniami wspieramy głównie Przedsiębiorstwa z branż produkcyjnej oraz logistycznej.

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy z branży automotiv poszukujemy osoby na stanowisko Lakiernik samochodowy.

Zadania i obowiązki:

  • przygotowanie elementów karoserii do lakierowania,
  • lakierowanie elementów, suszenie i utrwalanie powłoki lakierniczej,
  • kontrola jakości lakierowanych elementów,
  • nadzór nad utrzymaniem właściwego stanu technicznego sprzętu,
  • przestrzeganie przyjętych standardów jakości oraz norm BHP.

Wymagania stanowiska

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • gotowość do pracy w systemie II zmian od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22),
  • znajomość budowy samochodu i obecnej technologii napraw,
  • umiejętność obsługi narzędzi i maszyn warsztatowych,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie, chęć podnoszenia kwalifikacji,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (6500 - 7500 zł brutto),
  • umowę o pracę bezpośrednio z docelowym pracodawcą,
  • system premiowy,
  • darmowe zakwaterowanie w hotelu pracowniczym,
  • posiłki regeneracyjne,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków,
  • prywatną opiekę medyczną Luxmed,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • szkolenia zawodowe oraz czas na ich realizację,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość uczenia się od innych i rozwoju na stanowisku pracy,
  • współpracę z kompetentnym i wspierającym się zespołem.

  • Praca Lubrza
  • Lakiernik Lubrza
  • Lubrza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567