Lakiernik samochodowy
  • Niemcy
Niemcy, okolice Berlina, Magdeburga, Munster, 0, Niemcy
PolProtec Polska Sp. z o.o.
30. 4. 2024

Specjalizujemy się w lakiernictwie, blacharstwie i mechanice samochodowej, działając na rynku niemieckim od ponad 20 lat. Nasza firma obsługuje szeroką bazę wieloletnich kontrahentów, dostarczając precyzyjne usługi na najwyższym poziomie.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie elementów karoserii do lakierowania.
  • Szpachlowanie, szlifowanie, podkład.
  • Lakierowanie elementów metodą natryskową (głównie lakiery wodne).
  • Polerowanie.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku lakiernika samochodowego.
  • Umiejętność obsługi narzędzi i sprzętu lakierniczego.
  • Znajomość różnych technik i metod lakierniczych.
  • Skrupulatne i staranne podejście do swojej pracy.

Oferujemy:

Atrakcyjne Zarobki:

  • Oferujemy wynagrodzenie odpowiadające 20 euro brutto na godzinę.

Dodatki Finansowe:

  • Płatny urlop dodatkowy: Minimum 164 euro miesięcznie na rękę.
  • Program premiowy: Atrakcyjne dodatki finansowe dla wyjątkowo zaangażowanych pracowników.
  • Darmowe, komfortowe zakwaterowanie: Zapewniamy zakwaterowanie na wysokim poziomie w pokojach jednoosobowych.

Wsparcie Rodzinne:

  • Dodatek na dzieci (Kindergeld) dla pracowników z dziećmi.
  • Długotrwałe zatrudnienie zapewniające stabilność finansową.
  • Bezpośrednia Umowa o Pracę: Oferujemy umowę o pracę bez pośredników ani agencji pracy.

Ubezpieczenie i Opieka Socjalna:

  • Ubezpieczenie ustawowe od średniej krajowej z pełnym pakietem socjalnym.
  • Również dla członków rodziny pracownika.
  • Opcjonalne Ubezpieczenie Grupowe: Dostępne również dla członków rodziny.
  • Wsparcie w relokacji: Pomoc przy relokacji na teren Niemiec oraz w załatwianiu spraw urzędowych.

Dodatkowe benefity:

  • Darmowe tłumaczenia dokumentów.
  • Darmowe ubranie robocze.
  • Stała opieka na kontrakcie, polscy koordynatorzy dostępni 24h.

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Lakiernik Niemcy

  • 118 806
    18 864