Lakiernik Samochodowy
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Województwo mazowieckie, Polska
Grupa Krotoski
20. 9. 2024

Jako Grupa Krotoski, naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług związanych z motoryzacją, spełniających potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Stawiamy na ciągłe doskonalenie naszych kompetencji. Dążymy do stałego wzrostu poprzez rozwój naszej sieci dealerskiej i serwisowej, inwestowanie w zrównoważone technologie oraz dbanie o rozwój naszych pracowników.

Twój zakres obowiązków

  • szlifowanie, szpachlowanie i przygotowywanie powierzchni do lakierowania
  • lakierowanie pojazdów oraz części samochodowych
  • dobór odpowiedniej technologii oraz materiałów
  • dbałość o należyty stan techniczny sprzętu i powierzonego mienia
  • przestrzeganie obowiązujących standardów wewnętrznych i zewnętrznych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • umiejętność doboru lakierów i lakierowania lakierem wodno-rozcieńczalnym
  • zdolność do pracy przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i norm
  • precyzja, dokładność, sumienność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość technologii napraw powłok lakierniczych

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej firmie podążającej za trendami rynkowymi, wpierającej Twoje aspiracje zawodowe oraz stwarzającej możliwości rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atmosferę otwartości, wzajemnego szacunku, relacje partnerskie na wszystkich poziomach organizacji
  • okres wdrożenia w asyście specjalistów
  • szeroką i dopasowaną ofertę szkoleń
  • realną szansę awansu
  • dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej
  • bezpłatny parking
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe
  • dofinansowanie do zajęć sportowych oraz opieki medycznej
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • opieka stomatologiczna
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Najważniejsze to robić to, co się lubi! Nasz zespół tworzą pozytywnie zakręceni pasjonaci.

  • Praca Piaseczno
  • Rzeczoznawca samochodowy Piaseczno
  • Lakiernik Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045