Lakiernik samochodowy
  • Świebodzin
Świebodzin, Świebodzin, lubuskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
9. 8. 2024

SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.Dla naszego Klienta obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Lakiernik samochodowy

Obowiązki

  • realizacja zadań lakierniczych na uszkodzonych pojazdach,
  • przygotowanie powierzchni do lakierowania, w tym szlifowanie, maskowanie i malowanie,
  • wybór odpowiednich materiałów oraz technik malarskich,
  • kontrola jakości wykonanych prac oraz dbałość o szczegóły,
  • przestrzeganie norm oraz wytycznych producentów różnych marek samochodów,
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu naprawczego,
  • dbanie o odpowiednie narzędzia i wyposażenie potrzebne do pracy.

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku lakiernika samochodowego,
  • znajomość technik lakierniczych,
  • umiejętność obsługi sprzętu lakierniczego,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • dokładność, skrupulatność, sumienność.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia bezpośrednio pod struktury Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 7500 zł brutto miesięcznie,
  • możliwość darmowego zakwaterowania,
  • praca na zmiany z możliwością wyrobienia dodatkowych godzin,
  • darmowy posiłek,
  • szansa zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • codzienne wsparcie przełożonych i współpracowników,
  • stała współpraca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Świebodzin
  • Lakiernik Świebodzin
  • Świebodzin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584