LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY- może być do przeszkolenia
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubuskie, Polska
WALLRAV SP ZOO
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

NOWA ATRAKCYJNA STAWKA
Firma WallraV Sp. z o.o. poszukuje do pracy na terenie Niemiec od zaraz:
OSOBY DO KRÓTKIEGO PRZESZKOLENIA NA STANOWISKO LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY
Wymagania:
motywacja do pracy oraz chęć do nauki
ogólna obsługa urządzeń lakierniczych
Zakres obowiązków:
praca polega na malowaniu bojlerów i ich elementów metodą natryskową
przygotowanie elementów do malowania
MOŻLIWOŚĆ WSPÓŁPRACY NA WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ STAWKA OD 17,- DO 18,- EURO
Oferujemy:
Pracę w stabilnej godnej zaufania firmie;
Atrakcyjne wynagrodzenie 2.000 - 2100 euro netto na rękę; Wynagrodzenie wypłacane jest raz w miesiącu;
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z pełnymi składkami na ZUS odprowadzanymi w Polsce (pracownik oddelegowany)/ istnieje możliwość zatrudnienia pracownika na warunkach niemieckich;
Pełne ubezpieczenie socjalne w Polsce/ podatki płacone w Niemczech;
Pracę jako pracownik delegowany na terenie Niemiec ok. Bremen;
Bezpłatne zjazdy do Polski w cyklach miesięcznych lub dwutygodniowych
Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie w dobrych warunkach socjalnych;
Otrzymasz również ubranie robocze oraz niezbędne środki ochrony osobistej oraz krótkie szkolenie wprowadzające do pracy na początku zatrudnienia.
Opieka kierownika kontraktu w zakresie pomocy medycznej oraz innych sprawach operacyjnych;
Możliwość uzyskania niemieckiego zasiłku rodzinnego tzw. Kindergeld oraz zwrotu podatku dochodowego za rok kalendarzowy;
Bogaty pakiet socjalny (grupowe ubezpieczenie na życie, bezzwrotna pomoc w sytuacjach losowych);
Szkolenia, możliwość zdobywania dodatkowych uprawnień.
Prosimy o przesyłanie CV poprzez:
wiadomość prywatną
mail: @ @
można się również kontaktować telefonicznie 696 115 664

  • Praca Zielona Góra
  • Lakiernik Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045