Lakiernik proszkowy od zaraz
  • Niemcy
Niemcy, Lipsk, Niemcy
Maximus Personaldienstleistungen GmbH
12. 4. 2024

Firma Maximus Personaldienstleistungen GmbH to niemiecka agencja pracy oferująca legalne i uczciwe zatrudnienie dla pracowników z Polski i innych krajów europejskich.

Opis stanowiska:

  • Lakierowanie elementów zgodnie z wymogami jakościowymi
  • Nanoszenie powłok lakierniczych
  • Obsługiwanie maszyn i urządzeń lakierniczych
  • Praca w automatycznej lakierni proszkowej

Wymagania:

  • od kandydata wymagamy doświadczenia na podanym stanowisku oraz
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy:

  • niemiecka umowa o pracę i ubezpieczenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie- ok. 2400-2800 € netto (na rękę) za przepracowany miesiąc (wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego)
  • brak Zeitkonta
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemieckie ubezpieczenie
  • możliwość pobierania zaliczek
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płacone extra + 25% do wypłaty
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu). Koszt zakwaterowania jest odejmowany z wypłaty.

Prosimy o wysłanie CV - najlepiej w języku niemieckim

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Lakiernik Niemcy

  • 116 161
    18 749