Lakiernik proszkowy KRAKÓW
  • Kraków, małopolskie
Kraków
pewna przyszlość sp. z o.o
6. 6. 2024

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Lakiernik proszkowy

Miejsce pracy: Kraków

Wymiar czasu pracy: cały etat

Praca zmianowa: TAK

Zakres obowiązków:

• przygotowanie elementów do malowania

• praca na linii lakierniczej automatycznej

• malowanie proszkowe

• obsługa urządzeń powiązanych z procesem produkcyjnym

• dbałość o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

• doświadczenie w lakierowaniu proszkowym

• umiejętność obsługi elementów wyposażenia lakierni, aplikatorów

• gotowość do pracy zmianowej

• sumienność i dokładność

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

• stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

• pracę w nowoczesnej firmie, zaawansowanej technologicznie

• komfortowe warunki pracy w nowym budynku o wysokim standardzie

• możliwość rozwoju i awansu

• prywatna opieka medyczna

• spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 666 526 928 lub e-mail: praca@ipracujzdalnie.pl

  • Praca Kraków
  • Lakiernik Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080