Lakiernik proszkowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
P.P.H. METPOL
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma Metpol jest jednym z głównych producentów nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów takich jak: panele ogrodzeniowe, bramy, słupki, furtki, nowoczesne ogrodzenia palisadowe.

Opis stanowiska
  • Lakierowanie elementów zgodnie z wymogami jakościowymi
  • Samokontrola pomalowanych powierzchni
  • Nanoszenie powłok lakierniczych
  • Obsługiwanie maszyn i urządzeń lakierniczych
  • Przygotowanie kąpieli
  • Praca w automatycznej lakierni proszkowej firmy GEMA

Wymagania
  • Doświadczenie na podanym stanowisku minimum 3 lata
  • Znajomości narzędzi pomiarowych oraz umiejętności ich wykorzystania w procesie malowania
  • Znajomości procesów lakierniczych
  • Dbaniem o należyty stan techniczny urządzeń, czyszczeniem, wymianą części eksploatacyjnych, uczestnictwem w przeglądach i serwisach

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premię uznaniową
  • Pracę zespołową w dobrej atmosferze

  • Praca Warszawa
  • Lakiernik Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190