Lakiernik natryskowy mokry
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
As-Met Metalizacja Próżniowa
22. 3. 2024

Zakład specjalizujący się w metalizacji próżniowej istniejący na rynku od wielu lat, poszukuje pracownika na stanowisko :
Miejsce pracy: Częstochowa
Zakres obowiązków:
- przygotowanie powierzchni do lakierowania
- lakierowanie przygotowanych elementów
- konserwacja i mycie sprzętu lakierniczego
- dbanie o porządek na stanowisku pracy
- inne zadania zlecone przez przełożonego
Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
- pracę stałą w systemie dwuzmianowym, z możliwością pracy w dodatkowych godzinach
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania
- miłą i przyjazną atmosferę
Wymagania:
- doświadczenie w pracy na stanowisku lakierniczym
- zdolności manualne
- precyzja i dokładność
- zaangażowanie i chęć podjęcia pracy od zaraz
- punktualność
- umiejętność organizacji pracy własnej
- samodzielność
- mile widziane prawo jazdy ze względu na dojazd do zakładu
Prosimy o kontakt wyłącznie osoby zdecydowane i chętne do podjęcia pracy.
Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.
Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: @
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

  • Praca Częstochowa
  • Lakiernik Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864