Lakiernik/ malarz/ blacharz samochodowy okolice Koblenz
  • Oświęcim
lakiernik/ malarz/ blacharz samochodowy okolice Koblenz
Oświęcim, Oświęcim, Małopolskie, Polska
Tempuskontor GmbH
23. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis
Opis stanowiska pracy
Kim jesteśmy
Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy „Dla tych, którzy chcą więcej“. Chcemy dać więcej – więcej elastyczności, więcej zasobów ludzkich, więcej zadowolenia oraz więcej możliwości planowania. To dzięki naszej fundamentalnej wiedzy zawodowej oraz dogłębnej znajomości branży udało nam się znaleźć idealną kombinację dla każdej ze stron – zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika.
Oferujemy niemiecką umowę na czas nieokreślony z przyszłościowym pracodawcą pewne i atrakcyjne wynagrodzenie według umów taryfowych BAP oraz świadczenia dodatkowe, jak np. pracownicze programy emerytalne Stawka: 18,00€ - 22,00€ brutto ( w zależności od umiejętności językowych i doświadczenia zawodowego) + 20 € diety na wyżywienie oraz 20 € diety na nocleg za każdy produktywnie przepracowany dzień nadgodziny wypłacamy w formie dodatkowych dni wolnych od pracy lub wraz z wynagrodzeniem możliwość pracy do 48 godzin tygodniowo dodatki urlopowe i świąteczne zgodnie z umową taryfową przyjazną, profesionalną i polskojęzyczną opiekę ze strony naszych pracowników zwrot kosztów podróży za przyjazd oraz kosztów za odzież robocza premia za polecenie w wysokości 200€ również bez znajomości języka niemieckiego ! praca również dla par ! krótszy czas pracy w piątki 06.00 – 13.45, 13.30 – 21.15
Miejsce pracy: W okolicy Koblencji
Twoje obowiązki obróbka, kontrola i przygotowanie powierzchni przygotowanie farby ocena stopnia uszkodzenia podczas obróbki i kontroli powierzchni Praca na stanowiskach zwiazanych z produkcja seryjną dachów samochodowych i tylnych błotników do modeli - Porsche, Audi, Bugatti itp.
Czas pracy: 2 Zmiany 06:00 – 15:00 oraz 14:50 – 23:50 (dodatkowo mozliwosc pracy w sobote na porannej zmianie)
Wymagania
Nasze wymagania starannosc, precyzyjnosc oraz dobre wyczucie manualne prawo jazdy i samochód na dojazd do pracy znajomosc niemieckiego/ angielskiego ( jeden z 2 wymienionych)

  • Praca Oświęcim
  • Lakiernik Oświęcim
  • Malarz Oświęcim
  • Oświęcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714