Lakiernik/Malarz hydrodynamika /Szpachlarz
  • Kąty Wrocławskie
Kąty Wrocławskie, Kąty Wrocławskie, dolnośląskie, Polska
Firma Usługowa "Daga" Jan Kozioł
29. 8. 2024

Obowiązki

  • Zatrudnimy lakierników z doświadczeniem przy lakierowaniu dużych konstrukcji hydrodynamiką
  • Możliwość przyuczenia do pracy lakierników samochodowych
  • Zatrudnimy także osoby z doświadczeniem w szpachlowaniu oraz pracach pomocniczych przy lakierowaniu

Wymagania

  • Doświadczenie w w malowaniu dużych konstrukcji farbami dwuskładnikowymi

Oferujemy

  • Pracę stałą
  • Możliwość nadgodzin
  • Pakiet ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uzyskanie dodatkowych uprawnień

  • Pytania i CV proszę przesłać na adres e-mail:
  • Kontakt pod nr. 603709286

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Kąty Wrocławskie
  • Malarz Kąty Wrocławskie
  • Lakiernik Kąty Wrocławskie
  • Kąty Wrocławskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584