Lakiernik (m/k/i)
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
Piening GmbH
20. 2. 2024
Informacje o stanowisku

OFERTA DLA CIEBIE!

Dla klienta w Herzlake, zajmującego się produkcją przyczep i kontenerów, poszukujemy pracowników na stanowisko: Lakiernik (m/k/i)
Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, w systemie 3 - zmianowym.

Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

Posiadasz dyplom ukończenia szkoły zawodowej w Polsce i chciałbyś aby Twoje kwalifikacje były uznane w Niemczech?
Oferujemy wsparcie przy załatwianiu formalności, rόwnież możliwość pokrycia kosztόw z tym związanych.

Piening Personal gwarantuje:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niemiecką umowę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie regulowane taryfą IGZ
  • Premię świąteczną i urlopową
  • Bezpłatną odzież ochronną
  • Kompleksową i rzetelną pomoc polskich koordynatorów
  • Możliwość transportu do pracy
  • Możliwość oragnizacji zakwaterowania
  • Pomoc w załatwianiu formalności w Niemczech

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie części do malowania
  • Lakierowanie metodą proszkową lub natryskową
  • Szlifowanie i polerowanie
  • Kontrola jakości lakierowanych elementów

Wymagania pracodawcy:
  • Doświadczenie w zawodzie lakiernika
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

Zainteresowany?
Poprzez E-Mail: Lingen@PieningGmbH.de lub telefonicznie: 0049591/901146-0!
Czekamy na Ciebie!

  • Praca Lublin
  • Lakiernik Lublin
  • Specjalista ds. kadr i płac Lublin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Lublin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Lublin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Lublin
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Lublin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179