Lakiernik-finalny/ hydrodynamika /Śruciarz-piaskarz /Pomocnik lakiernika inne
  • Trzebnica
Trzebnica, Trzebnica, dolnośląskie, Polska
Firma Usługowa "Daga" Jan Kozioł
28. 3. 2024

Zatrudnimy grupę osób na stanowiska :• Śruciarz/Oczyszczacz Konstrukcji: • Lakiernik Finalny• Lakiernik Hydrodynamiczny• Pomocnik Lakiernika • Specjalista ds. Poprawek Lakierniczych: Dołącz do naszego zespołu jako specjalista w technice hydrodynamiki ze sprężonym powietrzem!Specjalizacja w technice hydrodynamiki ze sprężonym powietrzem będzie kluczowym atutem kandydata. Dołącz do nas i bądź częścią projektów, które obejmują lakierowanie gotowych lokomotyw, wagonów oraz podzespołów.

Obowiązki

  • • Lakierowanie finalne lokomotyw, wagonów oraz podzespołów
  • • Przygotowanie powierzchni do lakierowania oraz dobór odpowiednich materiałów lakierowych.
  • • Kontrola jakości wykonanej pracy i dbałość o szczegóły estetyczne.
  • Nowo Dodane Stanowiska:
  • • Śruciarz/Oczyszczacz Konstrukcji: Odpowiedzialność za przygotowanie powierzchni przed malowaniem poprzez śrutowanie.
  • • Pomocnik Lakiernika: Wsparcie lakierników w przygotowaniu powierzchni i materiałów, a także prace pomocnicze związane z produkcją.
  • • Specjalista ds. Poprawek Lakierniczych: Zajmowanie się poprawkami lakierniczymi i finalizacją detali zgodnie z wysokimi standardami estetycznymi.
  • • Lakiernik Finalny: Specjalizacja w finalnym wykończeniu powierzchni lokomotyw, wagonów i podzespołów.
  • • Lakiernik Hydrodynamiczny: Ekspertyza w technice hydrodynamiki ze sprężonym powietrzem, kluczowa dla naszych projektó

Wymagania

  • Doświadczenie w w malowaniu dużych konstrukcji farbami dwuskładnikowymi

Oferujemy

  • Pracę stałą
  • Możliwość nadgodzin
  • Pakiet ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uzyskanie dodatkowych uprawnień

  • Pytania i CV proszę przesłać na adres e-mail:
  • Kontakt pod nr. 603709286

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Trzebnica
  • Lakiernik Trzebnica
  • Trzebnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551