Lakiernik doświadczony lub do przyuczenia
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Sabaj System Sp. z o.o.
14. 7. 2024

Producent obudów i szaf metalowych do branż elektrotechnicznej , teleinformatycznej oraz przemysłowej – lider w swojej branży - firma SABAJGROUP poszukuje kandydata na stanowisko : Lakiernik doświadczony lub do przyuczenia
Jeśli kiedykolwiek malowałeś – proszkiem , na mokro , lub sprayem – i uważasz , że masz do tego dryg – przyjdź ! Przeszkolimy Cie ! Najlepsi potrafią nauczyć się nawet w 2 miesiące i zarabiać jeszcze lepiej !
Wymagania:
- pojęcie techniczne , umiejętność przyswajania wiedzy technicznej;
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
- zdolności manualne – doświaczenie przy malowaniu proszkowym , lub na mokro wskazane
- motywacja i chęci do pracy
Zakres obowiązków :
- przygotowywanie elementów do malowania proszkowego
- malowanie metodą elektrostatyczną
- weryfikacja jakościowa i ilościowa pomalowanych elementów
Oferujemy :
- szkolenia podnoszące kwalifikacje
- Stałe i pewne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- dodatkowe premie za wykonanie planu oraz utrzymanie jakości
- szkolenia podnoszące umiejętności
- możliwości awansu na inne stanowiska zależnie od umiejętności
Praca w systemie 2-zmianowym (6-14 i 14-22).

  • Praca Kraków
  • Lakiernik Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584