Lakiernik - Blacharz samochodowy
  • Iłowa
Iłowa, Iłowa, Lubusz Voivodeship, Polska
ESA Trucks Polska Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Iłowa

Twój zakres obowiązków

  • Naprawy powypadkowe pojazdów

Nasze wymagania

  • Nie musisz mieć super doświadczenia - bądź otwarty a my wszystkiego Cię nauczymy
  • Pasja do ludzi i techniki pomoże Ci w pracy

To oferujemy

  • Bezkonkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń
  • Brak systemu akordowego – mamy zaufanie do swoich pracowników
  • Całe wynagrodzenie wypłacamy oficjalnie – szanujemy Ciebie i Twoją rodzinę
  • Możliwość rozwoju dzięki licznym szkoleniom
  • Zespół promujący jasne ścieżki rozwoju i równowagę między życiem zawodowym a prywatnym
  • Super komfortowe i przyjemne warunki pracy
  • Duża szansa na przyspieszenie kariery dzięki pracy w firmie z wieloletnią tradycją

Chcesz dowiedzieć się o Nas więcej? Zapraszamy: www.esatrucks.pl

Pracuj z nami. Rozwijaj się z nami. Zostań z nami! #essa

Daj nam szanse zadbać o Twój rozwój. Nasz zespół rośnie i szukamy właśnie Ciebie!

ESA Trucks Polska jest firmą z holenderskimi korzeniami.

W Polsce działamy od 17 lat, nasze oddziały znajdują się w Komornikach, Koninie, Iłowej, Świecku, Godzieszowie, Ostrowie Wielkopolskim, Żernikach oraz Zielonej Górze.

Jesteśmy najbardziej utytułowanym i pro pracowniczym serwisem w Polsce. A przede wszystkim super zespołem, który żyje nie tylko pracą. Liczy się dla nas dobra atmosfera w firmie co przekłada się na wspaniałe imprezy integracyjne!

Skopiuj poniższe linki i sam się przekonaj :

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Iłowa
  • Lakiernik Iłowo-Osada
  • Lakiernik Iłowa
  • Iłowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914